Автомобілі Honda

Стоимость всех автомобилейВартість всіх автомобілів
Стоимость всех автомобилей 

Модельний ряд
Автомобили Honda

Автомобілі - істотна частина сучасного життя. Від позашляховиків до мінівенів і до спортивних машин, Honda послідовно трансформує оригінальні ідеї в унікальні автомобілі, доставляючи незрівняне задоволення від водіння і перетворюючи звичайні подорожі з сім'єю і друзями в пам'ятні події.

Незважаючи на вихід на японський автомобільний ринок тільки в 1963 році, Honda дуже швидко стала центром загальної уваги як в Японії, так і в світі.

Сьогодні Honda виробляє широкий асортимент автомобілів для найрізноманітніших потреб і стилів життя, даруючи задоволення від водіння і зручність мобільності мільйонам вдячних споживачів по всьому світу. Міні-авто, седани, універсали, мінівени, спорткари і багато іншого - всі наші автомобілі демонструють лідерство Honda своїми високими характеристиками, комфортом, прекрасною паливною економічністю, оптимальною безпекою і неповторним задоволенням від водіння. У кожному сегменті, в якому Honda представлена ??на ринку, її моделі завжди будуть вибором тих споживачів, які бажають продемонструвати свій погляд на життя і підкреслити свою індивідуальність. У своїй роботі Honda скоріше прагне йти своїм шляхом, постійно розширюючи межі можливого, ніж слідувати сформованим тенденціям. І це твердження вірне як для дизайну автомобілів, так і для інноваційних технологій. Унікальна інноваційність Honda заслужила повагу в усьому світі. Ось чому зараз ми щороку продаємо більше 3,5 млн. автомобілів в більш ніж 160 країнах світу.


Автомобили Honda