Автомобілі Honda

ЭкстерьерЕкстер'єр
ИнтерьерІнтер'єр
ТехнологииТехнології
Технические характеристикиТехнічні характеристики
Комплектация и ценаКомплектація та ціна
Плановое ТОПланове ТО
Стоимость всех автомобилейВартість всіх автомобілів
Дилерская сеть 

Модельний ряд

Honda Accord 2013

В УКРАЇНІ ВЖЕ У КВІТНІ!

Новий седан має елегантний і ергономічний дизайн і водночас вражає своєю компактністю й місткістю.

Адаптована до європейського ринку американська версія дев’ятого покоління моделей Accord зберігає кращі традиції Honda і зачаровує покупців деякими новаціями, які передають енергійний характер і сучасність автомобіля.


Зовнішній вигляд седана повністю оновився: Honda Accord 2013 став більш рельєфним, більш спортивним і більш преміальним, ніж його попередники. Обтічна краплеподібна форма кузова підкреслює динамічність моделі, а сміливий дизайн радіатора, стильний бампер, розкосі фари й аеродинамічна лінія від передніх крил до задніх ліхтарів створюють відчуття постійного руху. Вікна, обрамлені хромованим ободом, додають відчуття розкоші й елегантності.


Продумавши до дрібниць інтер’єр, розробники Honda виконали найскладніше завдання – вони збільшили розмір салону, зробили багажник місткішим і підвищили рівень комфорту для пасажирів. При цьому дизайнери зменшили загальні габарити автомобіля, і тепер водії матимуть менше проблем із паркуванням. Отже, хоч довжина новинки і зменшилася майже на 7,5 см, а колісна база – майже на 2,5 см, найважливіші внутрішні розміри в салоні збільшилися. І це цілковито відповідає філософії компанії «Максимум людини – мінімум машини».

Технологічні системи активної й пасивної безпеки забезпечують комфортне й упевнене керування автомобілем. Розумна електроніка повідомляє про «мертві зони», а також стежить за рухом водія й попереджає, наприклад, про перетин суцільної лінії розмітки. Оглядовість і видимість були поліпшені завдяки бічним дзеркалам із електроприводом, які дозволяють краще контролювати наближення інших об’єктів із боків і позаду автомобіля.