Автомобілі Honda

ЭкстерьерЕкстер'єр
ИнтерьерІнтер'єр
ТехнологииТехнології
Технические характеристикиТехнічні характеристики
Комплектация и ценаКомплектація та ціна
Плановое ТОПланове ТО
Стоимость всех автомобилейВартість всіх автомобілів
Дилерская сеть 

Модельний ряд

Honda CR-V 2013

Honda CR-V


Honda CR-V

ВЖЕ У ПРОДАЖУ!

Honda СR-V був уперше представлений на Токійському автосалоні в 1995 році. Ця модель стала одним із перших «паркетних» позашляховиків. Її поява вважається відправною точкою розвитку цього швидкозростаючого сегмента, автомобілі якого характеризуються практичними габаритами й прекрасними характеристиками. CR-V розроблений для переважного використання на асфальтованих дорогах. Він має характерний для класу SUV дизайн. Його рівень якості повністю виправдовує сподівання від продукції Honda. Продаж нового автомобіля в Європі почався в 1997 році. Модель дуже швидко здобула популярність серед покупців. У 2000 році Honda почала виробництво європейської версії CR-V на власному заводі в Суїндоні, Англія.
Наприкінці 2001 року з’явилося вже друге покоління CR-V, яке успадкувало найкращі риси свого попередника. Серед них варіанти комплектації з потужним повним приводом і системою Real Time Dual Pump 4WD. Але автомобілі другого покоління стали економічнішими й водночас продуктивнішими. Це стало можливим завдяки 2,0-літровому бензиновому двигуну Honda i-VTEC, а також новій конструкції кузова, яка суттєво збільшила внутрішній простір авто.

У 2007 році був випущений CR-V третього покоління – перша модель із можливістю вертикального відкриття задніх дверей. Ця функція з’явилася завдяки тому, що з дверей прибрали запасне колесо. Третє покоління авто з поліпшеною динамікою стало нижчим, коротшим і ширшим, ніж його попередники.

Понад 5 млн автомобілів було продано з часу презентації CR-V в 1995 році. І в основі четвертого покоління CR-V лежить успіх його попередників у поєднанні з поліпшеною якістю, практичністю й вишуканістю. Модель, яка формувала сектор автомобілів класу SUV, була всебічно дороблена й пристосована до європейського споживача.

Керівник проекту Honda CR-V Рюдзо Накагава, прокоментував вихід нової моделі:

«У першому поколінні ми хотіли об’єднати найкращі елементи легкового автомобіля й SUV. І вже в четвертому поколінні ми змогли досягти ідеального балансу між ефективністю й функціональністю легкового авто й безпекою позашляховика. Ми створили універсальну машину з прекрасними технічними характеристиками».


Завантажити брошуру

Honda CR-V