Автомобілі Honda

ЭкстерьерЕкстер'єр
ИнтерьерІнтер'єр
ТехнологииТехнології
Технические характеристикиТехнічні характеристики
Комплектация и ценаКомплектація та ціна
Плановое ТОПланове ТО
Стоимость всех автомобилейВартість всіх автомобілів
Дилерская сеть 
Дилерская сетьГра-тест от Honda CR-Z

Модельний ряд

Honda CR-Z

Honda CR-Z - це новий унікальний автомобіль, в якому поєднуються переваги стильного кузова купе і екологічної, ефективної гібридної бензиново-електричної силової установки з 6-ступінчастою механічною коробкою передач.

Це приголомшливе купе покликане змінити традиційне сприйняття гібридів завдяки шасі, сфокусованому на водієві просторі салону й чутливому 1,5-літровому двигуну з гібридною системою паралельного типу IMA, які дозволяють отримувати максимум задоволення від водіння, демонструючи високу економічність і низький рівень шкідливих викидів.

Стиль екстер'єру моделі CR-Z заснований на концепції "клина, накресленого одним рухом" з низько розташованою лінією капота і широкою посадкою, які надають автомобілю впевнений, атлетичний вид. Характерні риси дизайну Honda, такі як розділений отвір заднього скла і аеродинамічно низький похилий дах, були реалізовані в дизайні нового купе й органічно поєднані з привабливою, скульптурною формою екстер'єру.

Загальна потужність бензинового двигуна і гібридної установки становить 124 л.с. з крутним моментом рівним 174 Нм. Пік крутного моменту - такий же, як у 1,8 літрового двигуна, що встановлюється на моделі Civic. Він досягається всього при 1500 об. / хв., що незвично мало для атмосферного двигуна без наддуву. При цьому двигун CR-Z має на 35 г / км менший викид CO2, ніж його аналог, встановлений на Civic. Викиди інших шкідливих речовин також дуже малі. Що стосується нікель-металогідридних акумуляторних батарей, то в кінці життєвого циклу автомобіля за допомогою дилерів Honda вони можуть бути перероблені для подальшого використання.

Особлива гнучкість унікальної гібридної силової установки IMA, розробленої Honda, робить можливим використання її не тільки з варіатором, але і з іншими типами трансмісій. В CR-Z вперше гібридна система застосовується з 6-ступінчастою механічною трансмісією.

Для забезпечення максимального вибору режимів руху та підвищення практичності автомобіля в щоденній експлуатації, CR-Z оснащується 3-х режимною системою управління Eco Assist. Ця унікальна система дозволяє водієві вибирати між трьома режимами водіння, які змінюють чутливість дросельної заслінки, рульового управління, клімат-контролю і рівеня підтримки, що надається системою IMA.

Honda розробила цю систему, щоб дати водієві можливість вибирати: максимальне задоволення від водіння на улюбленій трасі, максимальну економічність або оптимальний компроміс між цими двома критеріями.

CR-Z має посадкову формулу 2+2. Другий ряд призначений для невисоких дорослих пасажирів або дітей. Задні сидіння можуть бути складені одним простим рухом, забезпечуючи плоский простір для багажу об'ємом в 382 літри. Дворівневе вантажне відділення має нижній відсік на 19 літрів для розміщення додаткового вантажу.


Промо-сайт Honda CR-Z
Гра-тест от Honda CR-Z

Honda CR-Z