Автомобілі Honda

ЭкстерьерЕкстер'єр
ИнтерьерІнтер'єр
ТехнологииТехнології
Технические характеристикиТехнічні характеристики
Комплектация и ценаКомплектація та ціна
Плановое ТОПланове ТО
Стоимость всех автомобилейВартість всіх автомобілів
Дилерская сеть 

Модельний ряд

Honda Civic хетчбек

Honda Civic хетчбек

 

Перед командою Civic під керівництвом лідера проекту, Мітцуру Карія, була поставлена ​​задача придумати й розробити новий Civic. Маючи в розпорядженні існуючу модель Civic, добре відому в європейському С-класі унікальністю зовнішнього вигляду і практичністю салону, Мітцуру Карія і його команда направили зусилля на отримання ще більш глибокого розуміння потреб і бажань європейського споживача. Попередня модель Civic стала точкою відліку в їх розробках по створенню кращого автомобіля.

 

Поряд з постійним підвищенням цін на паливо по всій Європі і екологічними вимогами до рівня викидів, було прийнято до уваги і те, що для європейського споживача важливі не тільки сучасний дизайн і технічні характеристики Civic, але і новітні технології, які робили б його експлуатацію більш рентабельною і екологічною.

 

Розробка нового Civic зайняла цілих чотири роки. Практично всі його елементи були замінені новими або вдосконалені. Особлива увага приділялася конструкції підвіски для підвищення комфортності їзди і управління та поліпшення матеріалів салону для підняття на новий рівень його якості в цілому. Новий дизайн і аеродинаміка освіжили екстер'єр Civic і підвищили його продуктивність, двигун був оптимізований, а викиди CO2 скорочені.

 

В цілому, новий Civic увібрав в себе найсильніші сторони попередника і підняв їх на якісно новий рівень. Також він є одним з кращих серед собі подібних у плані викидів CO2 - дизельний варіант моделі виділяє всього 110 г / км при 150 к.с. і 350 Нм крутного моменту.Honda Civic хетчбек