Автомобілі Honda

ЭкстерьерЕкстер'єр
ИнтерьерІнтер'єр
ТехнологииТехнології
Технические характеристикиТехнічні характеристики
Комплектация и ценаКомплектація та ціна
Плановое ТОПланове ТО
Стоимость всех автомобилейВартість всіх автомобілів
Дилерская сеть 

Модельний ряд

Honda Civic седан 2013

Honda Civic седан 2013

Седан Honda Civic 2013: із оновленим яскравим екстер’єром і якісною оздобою інтер’єру, покращеною динамікою, а також багатим набором базових функцій.

 

Спортивніший зовнішній вигляд оновленого седана Honda Civic 2013 робить його по-справжньому вишуканим та стильним, виділяє із натовпу, навіть якщо не відразу кидається в очі. Капот і передній бампер отримали нову форму, а останній – ще й хромовану оздобу. Зміни також торкнулися заднього бампера з відбивачами, кришки багажника з хромованою оздобою і продовженими на неї фарами. Й ці зміни – не лише для краси. Обтічні обриси кузова покращують аеродинаміку, тим самим знижуючи витрати палива, а найголовніше – дарують водієві можливість відчути щире, захопливе задоволення від керування.

 

Салон оновленого седана Civic не поступається вишуканістю. Новий матеріал оббивки сидінь (у максимальній комплектації – шкіра), нова срібляста оздоба, тонування скла, доречність кожної деталі – в усьому відчувається висока якість та надійність.

 

Цьому відчуттю сприяє і високотехнологічність обладнання у салоні. Наприклад, інформаційний дисплей нового покоління i-MID, розміщений зручно й безпечно – просто на рівні очей, щоб водієві було легко відстежувати функціонування систем автомобіля, проглядати зображення з камери заднього огляду, налаштовувати дисплей на свій смак.

 

Серед інших зручностей – технологія Bluetooth, за допомогою якої можна вести розмови, не забираючи рук із керма, а також слухати записану на телефон улюблену музику. Оновлений седан Civic не втратив своєї потужності й динамічності. Його обладнано двигуном SOHC i-VTEC об’єму 1,8 л, який оптимізує споживання палива й дарує яскраві емоції від керування. Передова система “Eco Assist” і економний режим роботи двигуна ECON покликані мінімізувати витрати бензину та рівень шкідливих викидів.

 

Працюючи над потужністю оновленого Civic, інженери Honda приділили належну увагу системам безпеки. Передні, бокові, навісні подушки безпеки, сенсор світла, система курсової стійкості (VSA), камера заднього огляду, система утримання на схилі (HSA), високоефективна гальмівна система – цьому автомобілю можна довіряти.

 

Оновлений седан Honda Civic 2013 – вдале поєднання добре збалансованої функціональності й динаміки, незмінно йому властивої.