Автомобілі Honda

ЭкстерьерЕкстер'єр
ИнтерьерІнтер'єр
ТехнологииТехнології
Технические характеристикиТехнічні характеристики
Комплектация и ценаКомплектація та ціна
Плановое ТОПланове ТО
Стоимость всех автомобилейВартість всіх автомобілів
Дилерская сеть 

Модельний ряд

Honda Jazz

Honda Jazz

Оновлений Jazz 2011-го модельного року дебютував на Женевському автосалоні 2011, відзначивши повернення автоматичної трансмісії CVT на цей стильний хетчбек В-класу, що відрізняється нескінченними можливостями трансформації салону.

За свою коротку історію, з моменту серійного появи в 2002-му році, Honda Jazz завоював більше 30 європейських нагород, ставши в один ряд з найвідомішими автомобілями сучасності. Попереднє покоління Jazz проявило себе одним з лідерів сегменту компактних сімейних хетчбеків і розійшлося по світу в кількості більше двох мільйонів екземплярів.

Розробка другої генерації автомобіля - це черговий виклик інженерам Honda, чиє креативне мислення і вміння комбінувати новітні високотехнологічні конструкції з практичними аспектами сімейного життя дозволили відповісти на багато споживчих питань. Отже, що потрібно компактному хетчбеку для виконання амбітних завдань? Якими якостями повинен володіти лідер, щоб досягти нових висот і перевершити успіхи попередника?

Ці питання стали першорядними для співробітників науково-дослідного центру Honda в Японії, в чиїх жилах холодна новаторська кров підігрівається пристрастю до реалізації найсміливіших проектів. Поліпшивши головні аспекти сімейного автомобіля, інженери Honda створили новий зразок того, яким повинен бути компактний хетчбек з великими експлуатаційними можливостями: динамічний, безпечний, з зразковими технічними характеристиками та найвищою якістю виконання. Але для того, щоб зробити справжній фурор і затьмарити лідерів класу, йому необхідний більш вибухонебезпечний запал. Так чому б не додати хетчбеку вишуканої експресії і тонкого смаку? Ковток свіжого повітря у вигляді органічних стильних рішень - і новий Jazz "заграв" відому мелодію на досконаліший лад.

Висота Honda Jazz залишилась на тому ж рівні, але довжина збільшилася на 55 мм, він став трохи ширше - на 20 мм. Колісна база збільшилася на 50 мм, а колія передніх і задніх коліс зросла на 35 і 30 мм відповідно, сприяючи більшій стійкості автомобіля при активному водінні. Незважаючи на збільшення габаритів, радіус повороту 4,9 м такий же як і у попередньої моделі, а завдяки поліпшеній оглядовості нове покоління володіє ідеальними характеристиками експлуатації в міських умовах. Крім того, у новому Jazz тепер ще легше сідати в салон і виходити, завдяки тому, що задні двері широко відкриваються, які тепер мають три фіксовані ступені відкриття, що забезпечує більшу зручність на тісних міських парковках.

Елегантний кузов, виконаний в стилі 'cab forward' (зміщена вперед кабіна) забезпечує автомобілю кращу оглядовість, а також ще більше місця в салоні автомобіля, особливо на задніх місцях і дозволяє збільшити розміри багажного відділення.

Високий рівень безпеки забезпечується завдяки конструкції кузова, спроектованої згідно розробленої Honda передової технології сумісності елементів конструкції - Honda's Advanced Compatibility Engineering (ACE), активним переднім підголівникам і системі курсової стійкості.

Оновлена ??версія 2011-го модельного року, як і друге покоління характеризується високою маневреністю і високим комфортом при русі. Двигун об'ємом 1,4 л оснащений системою i-VTEC і забезпечує відмінні робочі характеристики, а також дозволяє добитися меншої витрати палива.

Основною зміною рестайлінгової моделі стала трансмісія - так, коли інженери Honda приступили до перегляду популярної моделі Jazz, одним із пріоритетів було дати шанувальникам Jazz автоматичну коробку передач, яка не погіршила б економічність автомобіля і не вплинула б негативно на викид CO ?, що і вдалося зробити фахівцям компанії Honda.

В оновленій моделі поліпшені плавність ходу і керованість, в результаті змін в настройках шасі, підвіски і рульового управління, були досягнуті значні покращення в плавності ходу і керованості нового Jazz. Щоб водій міг повністю насолодитися зробленими змінами, інженери поліпшили почуття центру рульового колеса, що дарує більш захоплюючі емоції при водінні.

Дивлячись на поліпшені технічні та експлуатаційні дані, заховані під елегантним кузовом, Honda Jazz можна сміливо зарахувати до потенційних законодавців ринку сімейних транспортних засобів.

 

 

 Honda Jazz