Автомобілі Honda

ЭкстерьерЕкстер'єр
ИнтерьерІнтер'єр
ТехнологииТехнології
Технические характеристикиТехнічні характеристики
Комплектация и ценаКомплектація та ціна
Плановое ТОПланове ТО
Стоимость всех автомобилейВартість всіх автомобілів
Дилерская сеть 

Модельний ряд

Honda Pilot

Honda Pilot

Honda Pilot 2012 дебютує в новому елегантному вигляді, з поліпшеною паливною економічністю і оновленим інтер'єром

Восьмимісний кросовер Honda Pilot 2012 модельного року отримує низку змін у дизайні передньої частини кузова, інтер'єру, рівні комфорту та економії пального.

Pilot - найбільш ефективна відповідь Honda на запити споживачів з активною життєвою позицією і багатим досвідом експлуатації повнопривідних моделей в різних умовах. Автомобіль, призначений для ідеальних трас і бездоріжжя, зобов'язаний бути комфортним, містким, мати достатню потужність і багате оснащення. В ідеалі він повинен приносити задоволення скрізь, де цього очікуєш, і демонструвати при цьому максимальну економічність. Для багатьох представників класу SUV з подібним об'ємом двигунів це утопія, для Honda Pilot - зразкова дисципліна. Автомобіль успішно поєднує брутальну повнопривідну перевагу з легкістю управління, властивою компактним моделям.

Незважаючи на відносно компактний кузов в порівнянні з конкурентами по класу, оптимальне розміщення елементів конструкції і колісна база довжиною 2780 мм дозволили реалізувати ідею одного із самих просторих салонів в сегменті. Місткий інтер'єр з трьома рядами сидінь розрахований на тривалу подорож вісьмох дорослих пасажирів. Здавалося б, при таких можливостях салону і потужній моторній частині, відносно економічності повноцінний SUV від Honda буде істотно програвати конкурентам, однак інженерам вдалося знайти сучасне рішення, при якому навіть активне пересування по бездоріжжю дозволяє Honda Pilot демонструвати "апетит", порівнянний з моделями С-класу. У 3,5-літровому двигуні V6 потужністю 257 л.с. використана остання версія інноваційної системи управління циліндрами Variable Cylinder Management; її здатність деактивувати два або три циліндри, залежно від дорожніх умов, грає ключову роль в забезпеченні паливної економічності. Витрата у комбінованому циклі складає всього 11,8 л/100 км, що є зразковим показником для бензинових двигунів подібного обсягу.

Рестайлінг передньої частини кузова, завдяки хромованій решітці радіатора з трьома планками, надав кросоверу більш вишуканий вид. Зміни в дизайні салону в основному полягали в удосконаленні приладової панелі і більш зручному розташуванні кнопок. Комплектація Pilot Executive була доповнена системою навігації Honda Satellite-Linked Navigation System з повнокольоровим 8'' екраном.? Зниження витрати палива в оновленій моделі досягається за рахунок поліпшень в трансмісії, ходовій частині та аеродинаміці кузова. Додаткові заходи дозволили знизити тертя і збільшити ефективність двигуна i-VTEC V6 потужністю 249 к.с. Нова версія Pilot стала тихішою завдяки додатковій шумоізоляції та іншим змінам в автомобілі.

Багато авторитетних американських автомобільних видань - а саме цій країні ми зобов'язані появі Honda Pilot в Україні - називали його кращим SUV у класі протягом п'яти років, з моменту появи першого покоління моделі. Нинішня генерація продовжує переможну ходу, встановлює нові стандарти якості та відкриває наступну главу в історії інноваційних рішень, спрямованих на поліпшення споживчих властивостей і емоційних критеріїв вибору. Адже кожен автомобіль Honda - будь то компактний хетчбек В-класу або 8-місний кросовер - перш за все повинні приносити задоволення від водіння і володіти характерною драйверською харизмою.

Для другого покоління Honda Pilot , представленого в Україні, реалізована високотехнологічна система повного приводу зі змінним розподілом крутного моменту VTM-4 (Variable Torque Management 4-Wheel Drive) - інтерактивна комбінація електронного розподілу тяги з можливістю примусового блокування. В умовах стандартного руху на постійній швидкості привід, для забезпечення максимальної ефективності паливної економічності, здійснюється тільки на передні колеса. VTM-4 відрізняється невеликою масою і відсутністю незручностей з розміщенням, які часто пов'язані з традиційними реалізаціями повнопривідних схем. На відміну від інших систем 4х4, що приводяться в дію тільки при прослизанні ведучих коліс, VTM-4 підключає в роботу задні колеса при кожному прискоренні нового Pilot . Також крутний момент передається на задні колеса в разі пробуксовки ведучих коліс з максимальним розподілом приблизно до 50% на нижній передачі. Рівень передачі крутного моменту на задню вісь визначається характеристиками прискорення і прослизання ведучих коліс і управляється окремим електронним блоком управління (CPU) з використанням електронних датчиків, встановлених в гальмівній системі, двигуні і трансмісії. Водій може також примусово включити блокування міжосьового і міжколісного диференціалів на першій, другій або задній передачі. Режим блокування Lock mode системи VTM-4 забезпечує максимально можливу передачу крутного моменту на задню вісь, що забезпечує більш ефективний рух автомобіля в умовах слизької або пухкої грунтової дороги. Система автоматично відключається на швидкостях понад 29 км/год. Інженери Honda також додали вкрай необхідну функцію утримання автомобіля на схилі - HSA (Hill Start Assist). Система HSA призначена для запобігання неконтрольованого відкочування автомобіля назад, що дозволяє забезпечити додаткову стабільність управління.

Місткий, динамічний автомобіль підвищеної прохідності, призначений для частих виїздів за межі асфальту, просто зобов'язаний забезпечувати пасажирів гідним рівнем безпеки. І в цій дисципліні Honda традиційно виступає лідером, встановлюючи нові галузеві стандарти. У базове оснащення Pilot входять електронні системи VSA і HSA, ABS, система розподілу гальмівних зусиль (EBD), двоступеневі передні подушки безпеки і повнорозмірні бічні надувні шторки, всього передбачено до 10 подушок. Плюс кузов підвищеної міцності, виготовлений за унікальною технологією сумісності елементів ACE. Все це в комплексі перетворює Honda Pilot в одного з претендентів на звання кращого SUV, представленого на українському ринку.
Honda Pilot