ЭкстерьерЕкстер'єр
ИнтерьерІнтер'єр
ТехнологииТехнології
Технические характеристикиТехнічні характеристики
Комплектация и ценаКомплектація та ціна
Плановое ТОПланове ТО
Стоимость всех автомобилейВартість всіх автомобілів
Дилерская сеть 

Модельний ряд

Honda Accord

Honda Accord виконаний в емоційному і динамічному стилі. Завдяки дизайну з чітко накресленими гранями автомобіль має риси стрімкості й непоступливості. У порівнянні з попереднім поколінням автомобіль став значно ширше і нижче, а в кузові седан - ще й довше. Значна передня частина і плавні нерозривні лінії кузова надають автомобілю більш атлетичний і елегантний вигляд.

Оновлені седан і Tourer отримали нові акценти, завдяки невеликим, але помітно зміненими конфігураціями фар і бамперів. Сегменти бурштинового кольору зникли з фар - тепер вони повністю прозорі і виглядають набагато більш стильніше. Максимальні комплектації тепер оснащуються ксеноновим дальнім і ближнім світлом (bi-HID) з функцією освітлення поворотів. Решітка радіатора злегка видозмінена, і тепер складається з двох центральних хромованих планок і хромованого обрамлення, що надає новій моделі більш спортивний вигляд. Повітрозабірники і протитуманні фари також були видозмінені й звужені з метою надання новому Accord більш агресивного і потужного вигляду.

Враження від задньої частини седана посилюється ліхтарями з прозорим світло-червоним покриттям сегментів індикаторів повороту і ламп заднього ходу. Ексклюзивний стиль підкреслюється легкою хромованою прикрасою над заднім номерним знаком на більшості моделей і темної обробкою на Type S.Круговий огляд