ЭкстерьерЕкстер'єр
ИнтерьерІнтер'єр
ТехнологииТехнології
Технические характеристикиТехнічні характеристики
Комплектация и ценаКомплектація та ціна
Плановое ТОПланове ТО
Стоимость всех автомобилейВартість всіх автомобілів
Дилерская сеть 

Модельний ряд

Honda Accord

Інтер'єр Honda Accord виконаний з ретельно підібраних матеріалів і має чудову обробку.

Оновлена ??версія 2012 модельного року отримала ряд тонких акцентів в інтер'єрі, зокрема, стиль підкреслять нові матеріали обробки сидінь і карт дверей, істотно освіжаючих атмосферу салону. Моделі Type S виконані з ексклюзивною комбінованою оббивкою із замші та шкіри з червоною строчкою в поєднанні з чорною обробкою стелі. "Металева" обробка ручного гальма, важеля перемикання передач, рульового колеса, дверних вставок на новій моделі набула більш темний відтінок на додаток до нових тканин інтер'єру. Поглиблення для ніг тепер при відкритті дверей висвітлюються блакитним світлом на більшості моделей, і червоним світлом на моделі Type S.

Стильні передні сидіння мають високу бічну підтримку завдяки широким бічним валикам, а нова внутрішня конструкція сидінь дозволяє значно знизити вібрацію.

Чорне спортивне рульове колесо зі сріблястою обробкою і трьома спицями дозволяє управляти всім устаткуванням, включаючи аудіосистему, круїз-контроль і мобільний телефон. Положення керма можна регулювати за ступенем висування і нахилу, який на 10 градусів більше в порівнянні з попереднім Accord.

Салон Accord пропонує безліч рішень для розміщення дрібних речей. Багажне відділення седана, з обсягом в 464 літра (методологія розрахунку VDA), володіє найкращим показником місткості в порівнянні з іншими учасниками преміум-сегмента D-класу. Висота навантаження дозволяє легко помістити вантаж в багажне відділення і складає всього 687 мм, що на 80 мм нижче в порівнянні з попередньою моделлю. Додаткова практичність забезпечується завдяки легкому доступу до фіксаторів положення задніх сидінь прямо з багажного відділення, в результаті чого при необхідності сидіння можна швидко скласти.

Незважаючи на свій динамічний вид, новий Tourer має багажне відділення об'ємом 406 літрів (методологія розрахунку VDA) з піднятими сидіннями, що є одним з кращих показників серед спортивних універсалів. Якщо вимірювати звичними величинами, багажник Tourer може вмістити чотири 46-дюймових сумки для гольфу або чотири великі дорожні валізи.