Новини
   2019   


Січень

Лютий

Березень

Квітень


Травень

Червень

Липень

Серпень


Вересень

Жовтень

Листопад

Грудень


2015-03-02

ВИГІДНА ПРОПОЗИЦІЯ ЦІЄЇ ВЕСНИ – ЦІНИ НА ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ HONDA ЗНИЖЕНІ Й ЗАФІКСОВАНІ ВІД КУРСОВИХ КОЛИВАНЬ!

З 1 по 31 березня 2015 року компанія «Автоплаза» пропонує оригінальні запчастини на автомобілі, мотоцикли й силове обладнання Honda й Acura за надзвичайно низькими цінами, зафіскованими від курсових коливань. Акція розповсюджується на обмежену кількість товару*.

Піклуючись про своєї клієнтів, компанія «Автоплаза» зафіксовувала від курсових коливань ціни на понад 7000 найменувань оригінальних запчастин всіх груп і категорій. Відвідавши офіційний дилерський центр Автоплаза в березні 2015 року, ви зможете придбати оригінальні запчастини зі знижкою – до 60%**!

Головні плюси оригінального обладнання – фірмові запчастини розроблені спеціально для вашого автомобіля, мотоцикла, силового обладнання, і відповідають високим вимогам до якості Honda. Користуючись компоненти Honda й Acura, ви можете бути впевнені в їхній надійності, а значить, і в безпечній роботі всіх вузлів і систем. 

Акція діє з 1 по 31 березня 2015 року. По детальнішу інформацію звертайтеся до офіційного дилера Honda у Чернівецькій області - компанії Автоплаза тел.: (0372) 575 555

* ТОВ «Автоплаза» залишає за собою право змінювати умови акції. Кількість акційного товару обмежена. Акція діє з 1 по 31 березня 2015 року або до дати продажу останнього акційного товару. 

** Знижка вказана від рекомендованої ціни, встановленої ТОВ «Хонда Україна».

Повернутися до новин