Мотоцикли
Вартість
Дилерская сеть 

Категорії

У 1948-му році, коли була зареєстрована Honda Motor Company, засновник компанії Соічіро Хонда приступив до розробки і виробництва мотоциклів. Перший мотоцикл компанії, що отримав назву Dream ("Мрія") і оснащений двигуном об'ємом 98 см3 , був випущений в 1949 році.

Вже наступного року в Токіо була відкрита філія компанії, де була куплена швейна фабрика і перероблена в завод з випуску мотоциклів. Там і почалося виробництво мотоцикла Dream Type D, який в 1951 році був замінений на Dream Type E - нову розробку, що розвиває максимальну швидкість в 70 км/год.

Два роки потому, в 1953 році, відкрилися ще два завода і почалося виробництво Benly J-type. Після цього стартує продаж скутера Juno K-type і його експорт в США, і завдяки технологічному прориву Honda отримує можливість брати участь у мотоспорті - команда компанії бере участь у міжнародних мотоперегонах Sao Paulo в Бразилії і Isle of Man TT у Великобританії.

Вже в 1955 році компанія стала лідером з випуску мотоциклів у Японії, знищивши величезну кількість конкурентів; Honda взяла участь у першіх японських перегонах Motorcycle Endurance Road Race і виграла у класах 350 см3 і 500 см3, отримавши до того ж нагороду за кращу конструкцію. Були випущені нові моделі - Benly JB, Dream SA, Dream SB-type. У 1957 році команда Honda посіла перше місце в перегонах Mt. Asama Race в класі 350 см3.

Подальші перемоги Honda в гонках мотоциклів такі численні, що їх не має сенсу перераховувати.

На сьогоднішній день компанія Honda займає перше місце в світі з виробництва мотоциклів, які славляться на весь світ своєю неперевершеноню якістю та інноваційними технологіями.

Компанія "Хонда Україна" стала офіційним імпортером мотоциклів марки Honda в Україні з 2010 року. З питань купівлі звертайтесь до офіційних дилерів.