Мотоцикли
CRF250X
CRF450X
CRF250R
CRF450R
Вартість
Дилерская сеть 

Категорії

Крос / Off road

У світі непростих, та часто екстремальних дорожніх умов знаменита лінійка кросових мотоциклів, створених компанією Honda, стала втіленням висококласних експлуатаційних якостей, надійності і точних прогресивних інженерних рішень. Професійні команди гонщиків, напівпрофесіонали, а також шанувальники бездоріжжя полюбили мотоцикли Honda за властиве їм поєднання надійності і чудових характеристик. Кожна поїздка на цих мотоциклах надихає на отримання все нових порцій адреналіну.

CRF250X

Запальний CRF250X - є одним з кращих мотоциклів для їзди по бездоріжжю, поєднує в собі невелику вагу, високу потужність, впевнене інформативне керування і незрівнянне задоволення від експлуатації. CRF250X регулярно отримує схвальні відгуки в профільних друкованих медіа, а також від любителів і професіоналів позашляхової їзди з усіх куточків світу.

детальніше


CRF450X

Розроблений на базі екстремальної надпотужної моделі CRF450R, мотоцикл CRF450X класу Enduro вже встиг завоювати перемоги на таких позашляхових змаганнях, як серії Baja і WORCS з моменту своєї першої появи на гоночних маршрутах.

детальніше


CRF250R

CRF 250R - лідер серед мотоциклів класу 250 см3 по потужності і керованості, з найменшою вагою і неперевершеною стійкістю. На цьому мотоциклі за рахунок рідкісної комбінації легкої ваги і приборканої сили ви зможете влаштувати відмінні заїзди по бездоріжжю, виблискуючи революційним ергономічним дизайном кузова з плавними обводами і гладкими поверхнями, які дозволяють переміщатися уздовж сидіння для кращого управління.

детальніше


CRF450R

CRF450R - cамий потужний і легкий мотоцикл у своєму класі, створений з використанням оригінальної технології, яка дає вам все необхідне для перемоги. CRF450R володіє відмінною динамікою, витонченою зовнішністю і міцної підвіскою. На бездоріжжі він дуже легкий в управлінні.

детальніше