Мотоцикли
VT1300 CX Fury
VT750 C ABS Shadow
VT750C2B
Shadow 750 Black Spirit
Вартість
Дилерская сеть 

Категорії

Круїзери / Cruiser

Це окрема порода мотоциклів, створена спеціально для Вас. Вони нагадують хвилю, що зупинилася на секунду, повну життя і натхнення. Кастом - це не стільки мотоцикл, скільки спосіб життя. Підтвердження тому кожен мотоцикл класу кастом компанії Honda: від потужного VTX1800 до нового VT750 Shadow Spirit. Всі моделі поєднують в собі прогресивні інженерні рішення, першокласні експлуатаційні показники і прекрасні форми, що вкупі робить Вашу поїздку хвилюючою і незабутньою. Прислухайтеся до Ваших почуттів. Здійсніть свою мрію разом з мотоциклом Honda класу кастом.

VT1300 CX Fury

Чоппери вже багато десятиліть займають власну нішу в світі двоколісних транспортних засобів. Їх виготовляють і купують люди, яких об'єднує пристрасть як до самого мотоцикла, так і до процесу пересування на двох колесах.

детальніше


VT750 C ABS Shadow

Непідвладний часу стиль американських круїзерів вгадується в кожному вигині класичного довгого низького профілю Shadow 750, рівно, як і в кожному відблиску його відмінно відполірованих хромованих деталей.

детальніше


VT750C2B

Круїзери в американському стилі завжди привертали європейських поціновувачів мотоциклів. Завдяки зручній низькій посадці і легкій керованості, а також бунтарському характеру і оригінальному стилю, ці мотоцикли дозволяють своїм власникам виділятися з натовпу.

детальніше


Shadow 750 Black Spirit

Ці кастом-крузери в американському стилі дуже до вподоби мотоциклістам по всій Європі. Крім низько посадженого сідла і легкого стилю водіння, вони мають зухвалий вигляд і стиль, що виділяє їх власників з натовпу. Лінійка Custom від Honda пропонує наднизькі сидіння, сенсаційні двигуни V-twin і чисті, не потребуючі ремонту провідні вали. Крузери Honda створені для спокійного невимушеного водіння.

детальніше