Мотоцикли
VFR1200F
VFR
Вартість
Дилерская сеть 

Категорії

Спорт Туризм / Sport Touring

Спортивно-туристичні мотоцикли Honda - останнє слово техніки у своєму класі. З ними Ви можете спокійно відправитися в будь-яку точку світу. VFR запропонує Вам потужність і прийомистість свого чотирициліндрового V-подібного двигуна з системою VTEC. CBR1100XX Super Blackbird озброєний приголомшливою потужністю, і дозволить Вам дізнатися справжнє значення слова швидкість. Наші спортивно-туристичні мотоцикли оснащені всім необхідним, щоб доставити Вас куди завгодно і повернути назад додому і все це на найвищому рівні, як і личить мотоциклу Honda.

VFR1200F

VFR1200F був створений в традиціях своїх попередників серії VFR, що сполучали в собі можливості спортивних та турінгових мотоциклів на підставі новітніх технологій. Тим не менш, цей мотоцикл абсолютно новий: бездоганна інтерпретація останньої дорожньо-гоночної машини, концепції, що грунтується на втіленні бажань покупців і впровадженні передових технологій.

детальніше


VFR

Будучи гідним продовжувачем традицій своїх спортивних попередників, в даний час мотоцикл VFR, ймовірно, не має рівних на дорогах Європи в плані поєднання першокласного комфорту, легкої маневреності та чудових ходових якостей спортивного турера. Байк оснащений зарядженим інжекторним двигуном з 2-ступінчастою системою роботи клапанів, завдяки якій при будь-якому стилі руху двигун швидко видає високу потужність.

детальніше