Мотоцикли
CBR1000RR Fireblade
CBR600RR
Вартість
Дилерская сеть 

Категорії

Супер Спорт / Super Sport

Ми віримо, що участь у змаганнях покращує якість всіх наших мотоциклів, як це відбувається в будь-якому виді спорту. Кожен рік ми перемагаємо у величезній кількості Гран-Прі чемпіонатів, завойовуємо титули чемпіонів. Таких результатів не домагався ще ніхто з виробників мотоциклів. Кажуть, щоб перемагати в перегонах, треба любити перегони. Це наша пристрасть. Ми одержимі мотоспортом. І ми віддані йому. І це те, що ми називаємо спортивними генами Honda.

CBR1000RR Fireblade

Відомий у всьому світі завдяки своїй приголомшливій ??швидкості і неймовірній динаміці, CBR1000RR Fireblade є іконою в світі надшвидкісних мотоциклів. У 2009 році, коли компанія Honda відзначала 50-річний ювілей своїх гоночних традицій, CBR1000RR повною мірою продемонстрував своє невгамовне прагнення до перемог.

детальніше


CBR600RR

CBR600RR, спираючись на 50-річні гоночні традиції Honda, утримує завидну позицію лідера у своєму класі. Цей мотоцикл сім разів поспіль завойовував чемпіонство в класі Supersport, більш того, в сезоні 2008 року зайняв всі три позиції на п'єдесталі.

детальніше