Мотоцикли
GL1800 Gold Wing
NT700V ABS Deauville
Вартість
Дилерская сеть 

Категорії

Туризм / Touring

У сучасному, мінливому світі всі ми усвідомили, що життя занадто коротке, щоб відмовляти собі у чомусь. Подорож на мотоциклі у Вашому власному ритмі, без стресів, стає справжнім задоволенням. На одному з туристичних мотоциклів Honda Ви відкриєте для себе нові можливості, нові світи. Щодня добиратися до роботи або здійснювати невеликі подорожі по вихідним - в арсеналі Honda знайдеться модель, здатна повністю задовольнити Ваші потреби та бажання. Мотоцикли туристичного класу поєднують в собі прекрасні експлуатаційні характеристики, прості у використанні і дуже комфортні. Куди б ви не поїхали, Honda завжди запропонує те, що підійде саме Вам.

GL1800 Gold Wing

Завдяки виразній зовнішності, унікальному оппозитному 6-циліндровому двигуну і сучасним технологіям створення комфорту і безпеки, Gold Wing до цих пір утримує титул самого досконалого і багатофункціонального турингового мотоцикла у світі. Цього року "Король доріг" доступний у трьох чудових варіантах забарвлення, що підкреслюють його витонченість.

детальніше


NT700V ABS Deauville

Завдяки легко контрольованій потужності, зручній посадці і величезному простору для речей, Deauville має універсальну здатність робити кожен виїзд легким і приємним, будь це щоденні поїздки на роботу, неспішні прогулянки на вихідних або тривалі подорожі.

детальніше