Вартість

Силове обладнання

Будучи світовим лідером у виробництві моторизованого обладнання, Honda постійно удосконалює власні розробки для втілення в життя ідеї "Сила мрії".

 

Понад 131 тисячі співробітників у всьому світі щодня об'єднують свої зусилля для винаходу, розробки, виробництва та продажу товарів марки Honda. Натхненні постійним прагненням до інновацій, вони покликані впроваджувати новітні технології у всі галузі виробництва з однією-єдиною метою - виправдати очікування більш ніж 21 млн. клієнтів. Кліенти кожен рік обирають продукцію Honda - найнадійнішу, найпотужнішу і саму комфортну. Вибираючи будь-який продукт марки Honda - газонокосарки, грунтофрези, генератори, мотопомпи, снігоприбиральники або човнові мотори - Ви можете бути повністю впевнені в тому, що Ваш вибір - це результат роботи самих вимогливих конструкторів, що прагнуть пропонувати продукти, що відповідають найсуворішим вимогам норм захисту навколишнього середовища від початку виробництва і до реалізації готового продукту.

Продукція промислової групи - незамінні помічники, які супроводжують Вас як на роботі, так і на відпочинку. Для вироблення струму або подачі води, а також для перевезення важких вантажів, ці продукти стають незамінними помічниками у Вашому повсякденному житті. Використавши їх одного разу, Ви не зможете зрозуміти, як обходилися без них раніше!

Більше 50 років марка Honda є синонімом зобов'язання і досконалості.

За всю історію якості марки підтверджені більш ніж 500 перемогами в мотоциклетних Grand Prix та 5 послідовних титулах чемпіона світу F1. Honda втілює весь свій досвід і інновації для того, щоб доставити Вам максимальне задоволення миля за милею. Дух спортивності, рушійний нами постійно, допомагає в створенні самих надійних і досконалих двигунів.