Сервіс Гарантія Оригінальні запчастини

Сервіс

Ви придбали Honda. Дякуємо Вам за Ваш вибір.

Ми сподіваємося, що ні зараз, ні в майбутньому Ви не розчаруєтеся у зробленому виборі. Як тільки Ви стали власником Honda, ми взяли на себе важливе зобов'язання - забезпечити Вас всім необхідним для його якісного та доступного обслуговування. Всі проблеми, пов'язані з функціонуванням Honda, ми беремо на себе. Вам залишається лише отримувати задоволення від водіння, насолоджуватися швидкістю і комфортом.

Кожен раз, коли Ви довіряєте свій автомобіль сервісному центру компанії "Автоплаза", Ви звертаєтеся до досвідчених фахівців з ремонту та обслуговування автомобілів. Вони мають спеціальні технічні знання і досвід роботи саме з Honda. Обслуговуючи у нас свій автомобіль, Ви отримуєте 1 рік гарантії на оригінальні запчастини та роботи.

Постійне технічне вдосконалення наших автомобілів часто вимагає дорогого електронного обладнання та високого рівня компетентності механіка. Подібним обладнанням і компетентністю володіють майстри офіційного сервісного центру Honda компанії "Автоплаза". Оригінальні запасні частини Honda дозволять Вашому автомобілю надовго зберегти високі експлуатаційні характеристики.